wybory kreują los
wybory kreują los

Indywidualna diagnoza: opcja on line!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty indywidualnych ekspertyz:

Jeśli…

 

- Jeśli jesteś uczniem 7-8 klasy SP i zastanawiasz się nad wyborem przyszłej szkoły, 

 

- Jeśli jesteś uczniem liceum i czujesz, że obrany kierunek kształcenia nie jest zgodny z Twoimi rzeczywistymi preferencjami, zastanawiasz się nad zmianą, 

 

- Jeśli jesteś studentem i chciałabyś poprawić swoją sytuację na rynku pracy, 

 

- Jeśli jesteś rodzicem, który chciałby pomóc swojemu dziecku w wyborze przyszłej drogi kształcenia, zgodnej z jego zainteresowaniami, ale i oczekiwaniami rynku pracy, 

 

- Jeśli jesteś pracownikiem, ale czujesz, że gdzieś uleciała pasja z jaką do tej pory pracowałeś, że “to chyba nie to”, 

 

- Jeśli z różnych przyczyn pozostałe/aś bez pracy i  nie wiesz co dalej, 

 

- Jeśli chciałbyś lepiej zrozumieć siebie,  określić swój  styl charakteru, sposób funkcjonowania na polu prywatnym i zawodowym, poznać swoje preferencje i zainteresowania zawodowe, dzięki którym praca zacznie sprawiać Ci przyjemność,

.

Jeśli znajdujesz się w jednej z powyższych sytuacji, zapraszamy Cię na kompleksowe badania zawodowe, które pomogą Ci lepiej odnaleźć się na rynku pracy.

 

Doświadczeni psycholodzy i doradcy zawodowi będą Ci towarzyszyć w drodze poznania siebie, by wydobyć tkwiący w Tobie potencjał!

 

Indywidualna porada zawodowa zawiera: rozmowę i diagnozę problemu, ewentualne badania diagnostyczne i projektowanie drogi rozwoju zawodowego.

 

Dysponujemy bogatym repertuarem metod oceny talentów zawodowych. Specjalnie polecamy Obrazkowy Test Zawodów M. Achtnicha, do badania skłonności zawodowych.

 

Na ekspertyze składa się:

- pomiar dyspozycji klienta,

- wyjaśnianie pojawiających się problemów życiowych,

- przewidywanie rozwoju zawodowego oraz korekta czyli  projektowanie kariery.

 

Wyniki diagnozy pozwalają na określenie typu charakteru zawodowego, rozumianego jako indywidualny styl postępowania, mocnych i słabych stron klienta, specyfiki jego zainteresowań, kompetencji oraz typu aktywności życiowej i zawodowej.

 

Przeprowadzenie pełnej diagnozy charakteru zawodowego i określenie typu aktywności zawodowej przebiega w trzech etapach: obserwacja, wywiadu oraz przeprowadzenia badania kilkoma metodami (testami).

 

Badanie testowe stanowi ilościowy aspekt diagnozy. Może ono być przeprowadzone bezpośrednio z klientem lub na odległość. Czas badania to około 40-60 minut.

 

Diagnoza jakościowa wymaga spotkania się klienta z wykwalifikowanym ekspertem doradztwa kariery. W czasie spotkania przeprowadza się wywiad ustrukturalizowany oraz rozmowę doradczą, której celem jest omówienie wyników badania oraz wsparcie klienta w procesie projektowania kariery zawodowej.

 

Ponieważ pracujemy w paradygmacie rozwojowym, to istotą naszej oferty jest nie tylko rozpoznanie typowej aktywności zawodowej, ale również nakreślenie planu pracy klienta oraz pomoc w rekonstrukcji aktywności. Praca testem Achtnicha pozwala na określenie tożsamości narracyjnej oraz rekonstrukcję kariery opartą o analizę gier językowych.

 

Narzędzie bazuje na metodzie diagnozy charakteru zawodowego, która została stworzona w Szwajcarii, w latach 70-tych XX wieku, przez M. Achtnicha i jest stosowana na całym świecie, na koncepcji typów psychologicznych C. G. Junga oraz na paradygmacie projektowania karier Marka Savickasa.

 

Jeśli chcesz skorzystać skontaktuj się:

 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 669 21-65-65

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Panel logowania

Gościmy

Dzisiaj:21
Wczoraj:322
W tygodniu:702
W miesiącu:8108
Ogólnie:872073

  • Twoje IP: 18.205.66.93
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

1
Online

środa, 22 marzec 2023 05:09