wybory kreują los
wybory kreują los

Model Tranzycji "Future City"


Fabularna gra miejska Future City pozwoli uczestnikom z wrocławskich techników i liceów zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe. Będą oni doskonalić swoje umiejętności i przechodzić do coraz wyższych poziomów gry otrzymując za wykonane zadania wirtualną walutę wymienialną na nagrody oraz odznaki oświadczające ich rozwój.

W dniu 5 lutego 2018 r. odbyła się uroczysta inauguracja projektu pt. "Future City. Zarabiaj w zawodach przyszłości" w Zespole szkół Administracyjno-Ekonomicznych.

Celem konferencji zorganizowanej przez Mateusza Jarosiewicza oraz Anitę Siemińską reprezentujących "Doradców Przyszłości oraz Kapitał Kariery było przedstawienie wstępnych założeń projektu ukierunkowanego na zapoznanie uczniów wrocławskich szkół z perspektywami pracy w przemysłach kreatywnych. Projekt skierowany jest do młodzieży liceów i techników i realizowany w formie fabularnej gry miejskiej na terenie Wrocławia. 

Materiał promocyjny dla uczniów i szkół: https://www.youtube.com/watch?v=w6sOJ_hUMrc

 

Pełny zapis wideo konferencji: https://www.youtube.com/watch?v=IL-DUNZKyc8
Relacja na stronie organizatora: http://doradcyprzyszlosci.pl/future-city-zarabiaj-w-zawodach-przyszlosci-relacja-z-konferencji/

 

Uczniowie mogą zgłaszać swój udział w rekrutacji do projektu do 15 lutego pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wykonując zadanie dostępne pod kodem: 8888 w aplikacji “Badge Wallet” dostępnej za darmo do pobrania w Play Market i App Store.

 

Future City Czas na staz

 

Future-city

Kalendarz

Panel logowania

Gościmy

Dzisiaj:100
Wczoraj:526
W tygodniu:626
W miesiącu:13281
Ogólnie:901330

  • Twoje IP: 35.172.111.47
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

1
Online

wtorek, 30 maj 2023 05:31